•Other

Vysmátá V* při soutěži .

4. srpna 2012 v 10:39 | Sally^^
Včera jsem hledala na netu fotky ze soutěží, protože jsem se opět nudila. Našla jsem fotky z posledních 3 soutěží, ale nejvíce se mi líbili fotky z té poslední. Jak to u mě vypadá když se jede na soutěž. Jsme ještě v Karviné, všechno je v pohodě, všichni vyklepaní a já jsem vysmáta. Přijedeme na místo a já se začínám trošku bát jak to bude probíhat. Jdu se podívat na ostatní soutěžící. Když vím, že budeme prostě lepší nejsem nervozní, když ale se nám stalo to co posledně myslela jsem že ze mě vyleze srdce. Dojeli jsme na místo, dali nám klíč od nějaké staré šatny. Měli jsme správně vystupovat až kolem 12, ale to my jsme nemohli vědět, protože nám nikdo nic neřekl. My jsme tam byli kolem 9-10. Všichni jsme byli samozřejmě nepřevlíknutí, protože jsme měli vystupovat až ve 12, ale najednou přišel chlapík a povídá: vy ještě nejste převlečení? už budete vystupovat. Samozřejmě většina začala panikařit, ale já byla ještě v pohodě do té doby dokud se mi zbytek skupinky neztratil :-D. Vcházeli jsme už do místnosti, když v tom jsem zapomněla na naší sestavu. Začala jsem si to s kámoškou opakovat. Byla jsem prostě jenom nervozní tak jsem měla pocit že nic neumím. Už nás krásně představili a my šli tančit. Viděla jsem jak nás podporujou, slezla ze mě tréma a já si ty 3 minutky užívala, jelikož to byla poslední soutěž za tento rok. Na všechny jsem se smála a pak proč ty fotky tak dopadly :-D.

Přidávám jednu momentku. Pokud stále nevíte která jsem, tak já jsem ta blonďatá :-D:-D.

PNG srdíčka

30. července 2012 v 13:00 | Sally^^
tyhle srdíčka jsem se pokusila udělat po 2. v životě tak od toho neočekávejte žádnou slávu :-D. Vím, že to vypadá děsně, ale aspoň něco na tom blogu přibyde:-).

Justin Bieber v Německu

22. července 2012 v 12:00 | Sally^^
Jsem si zrovna projížděla starý fotky a našla jsem fotku Justina, když jsem byla v Německu. Doufám, že nikdo nebude mít hloupý narážky na něho, když o něm nic nevíte. Ne každý miluje jeho hudbu, ale nesnáším, když někdo někoho soudí a nezná ho. Takže tady je fotka :-).


Ne nebyl to opravdovéj Justin, byl to pouze papírový Justin. Byla to reklama na nějakou jeho novou voňavku, která stála přes 1200 korun, když jsme si to přepočítali na naše peníze.

Západ Slunce♥

22. srpna 2011 v 20:34 | Sally^^
Zhruba před hodinou jsem vyfotila západ slunce..Docela blbá kvalita,protože to je přiblížené,ale po Vánocích můžete očekávat 1000x lepší fotky!:))


RockStar

16. srpna 2011 v 13:13 | Sally^^
Nedávno jsem měla rockstar a nudila jsem se,tak jsem ho i vyfotila.Takové 3 obyčejné fotky v 1 :)..Snad se bude alespon trošku líbit.


Určitě doporučuji tento energy kdo ho ještě neměl;)

Dopravní značka: Pozor přechod pro (DŮ)chodce

14. srpna 2011 v 21:09 | Sally^^
Jednou jsem se s kamarádkama procházely tak jsem vzala do ruky foťák a fotila jsem.Pak jsme procházely okolo přechodu pro chodce.Nějak jsem to nepochopila.Malá cestička,auto tam projede jednou za 45 minut a tam je udělaný přechod pro chodce.To se asi někdo už nudil no.Ale nechme to tak.Tady je foto!:)

 
 

Reklama