•Friends

Jednou takhle venku s Niki, Kikou a Lucinkou :-**

15. srpna 2012 v 13:20 | Sally^^
Včera jsem byla zase venku,protože u počátače měto jako fakt už nebaví. Byly jsme s holkama fotit a asi hodinu jsme se zdržely na jednom místě. Vyblbly jsme se dost. Já musela pořád běhat do takovýho malýho kopečku, protože jsem vždycky musela zapnout samospoušť :-D. Dělaly jsme různe stojky, které se mi vůbec nevedly, ale zábava byla. Večer jsme přišly už blíž k baráku,potkaly jsme kamarády a kámošky a šly jsme se projít. Kámoši mi vzaly foťák a celou cestu všechno fotili. Všechno tím myslím uplně každou blbost. Ať už to byla popelnice, značka nebo to jak pes dělá potřebu :-D :-D. Pak taky fotil supercrew :-D. Kolem osmé jsme si šly s holkama ještě sednout ke knihovně, kde jsme viděly trošku divnější lidi a pak jsme šly domů.

Tsunami O.o

10. srpna 2012 v 14:43 | Sally^^
Zase jsem se nějaký ten den neozvala z jednoho prostého důvodu.. prostě jsem nestíhala. Teďka jsem často jezdila na zahradu (asi 3 dny po sobě), sportuju, fotím a na počítač se dostanu jednou za čas. Tento týden bylo krásné počasí tak jsme s kamarádkou jezdili do Starého města na zahradu do bazénu. Nebyli tam její rodiče, takže jsme mohli v tom bazénu i blbnout. Vzáli jsme si žebřík, na který jsme položili foťák, který nebyl voděodolný a my na něho stříkaly vodu :-D. Nic se s ním naštěstí nestalo. Včera jsme tam jely zase, ale když jsme přijíždělo, začalo trošku pršet -_- . Její rodiče už odjeli a my mysleli že pojedem taky, jenže v tu chvíli se nám strašně chtělo skočit do vody a my jsme rpostě neodolaly a skočily jsme. Samozřejmě nám byla zima, ale dělaly jsme tam zase blbosti tak jsme tam hodinu a půl vydržely :-D.

Dneska jdu ven s Beou a její sestřenkou prozkoumat nový foťák od Bei :-) (Nikon D3100:P)


Fotka asi ze středy :-P

To je ona, má nejlepší kamarádka!:-*

1. srpna 2012 v 21:05 | Sally^^
Tahle fotka je sice čtvrt roků stará, ale mě se líbí.
Bea...člověk s kterým si dokážu udělat milion trapasů, ale my už to neřešíme. Holka, kterou neberu jako nejlepší kamarádku, ale jako mou rodinu, mou sestru. Jsme tady pro sebe už 2 roky jako nejlepší kamarádky a přitom se známe už dobrých 10 let. S ní prožívám smích, radost, vítězství, úspěchy, ale i smutek a pláč. To ona mě tady drží s rodinou nad vodou, člověk, který se klidně s každým rozhádá aby mě bránila. Ona je pro mě štěstí v mém životě. Mě je do pláče, ale ona mě dokáže rozesmát a udělat si z toho všeho srandu. Pro ni bych dokázala udělat snad cokoliv. Kolik my dvě máme zážitků. Spaní na soutěži, dělat si z každého srandu, naše představy, soutěž v bowlingu, jukebox, boxer, shake♥...Už se s tebou nechci nikdy pohádat, protože bych nevydržela jen kolem tebe procházet z hlavou dole a čekat kdy se zase usmíříme.

Sorry for banana party:-P.

Výlet do Štramberka :P

27. července 2012 v 12:24 | Sally^^

Ve středu jsem nakonec nejela do Komorní Lhotky, protože bylo zataženo, ale jeli jsme s kamarádkou do Štramberka. Jeli jsme cca hodinu autem. Její rodiče to tam moc neznali, tak jsme zaparkovali na parkovišti, které jsme našli jako 1. , protože jsme nevěděli jestli se tam nahoru dostanem autem. Šli jsme pořád do kopce a když jsme už pomalu přicházeli k náměstí, zjistili jsme, že jsme zbytečně parkovali dole, protože se dalo nahoru vyet autem :-D :X. Tak jsme se tam procházeli, šli jsme na Trúbu po schodech :X (nedoporučuji :D). Poté jsme zašli do hospůdky na kofolu a jeli jsme do Kopřivnice, do Technického muzea Tatra. Máme plno fotek, tak sem přidám jednu koláž :-). Středu jsem si užila, i když mě bolely nohy :-D :P

Charlie Straight

19. července 2012 v 20:36 | Sally^^

Včera jsem Vám psala, že sem přidám fotku s klukama z kapely Charlie Straight. Oni jsou prostě nejlepší a dokonce jsou ze stejnýho kraje:-D. Miluju jejich písničky a toto je jedna z nejoblíbenějších :-).
Na té fotce jsem i s kamarádkou Barčou, za kterou jsem dnes byla.

Call me maybe, this is crazy :-D

21. června 2012 v 20:19 | Sally^^
Jo mám fajnou náladičku zase no :D.
Dneska jsme s kámoškama šli se projít k vodě a vzali jsme i psa. Místo toho aby nám cesta trvala 20 minut jako vždycky, kvůli psa jsme se museli pořád zastavovat a šli jsme okolo hodiny :-D. Jsem totálně unavená. Teď jdu nachvíli na alíka a pak do vany :-).
Mějte se krásně :-*

To byl teda večer :-D

17. června 2012 v 11:08 | Sally^^
Jak už jste si mohli všimnout, včera jsem ve článku psala, že půjdu na Michala Davida. To je tak příjemný chlápek :-). Jsem ráda, že jsem neseděla doma na prdeli a šla jsem na námko. Skoro každou písničku jsme zpívali a skákali jak blázni. Náměstí bylo plné, ale my jsme se protlačili jako kdyby do 3. řady. Mám plno fotek tak je tu kdyžtak zítra dám. Po hodinovém vystoupení Michala tam byla diskotéka. Prvně jsme si sehnali pití a potom jsme si zatančili :-D. Takovou dobrou náladu mi udělala ta diskotéka, že se mi ani domů nechtělo :-D.Mysleli jsme že už půjdem, ale nakonec jsme zůstali ještě na ohňostroj♥. Přišla jsem kolem 23 hodiny a byla jsem totálně vyřízená. Dneska jak jsem se probudila tak jsem ani mluvit nemohla a měla jsem totálně zalehlé uši :-D. Dneska mám vystoupení tak držte palce, ať se vše podaří tak jak má :).

A tak přidám jednu fotku ze včerejška noo :-D
Sice je ta fotka rozmazaná, ale já jsem si to užila a nějaká kvalita mi může být u pr*ele!! :-*

Vrrrr jako kočička!

16. června 2012 v 12:00 | Sally^^
Čautééé :).
Včera jsem byla u kámošky a co jsme měli dělat jiného než se fotit že? :-D . Nafotli jsme pár fotek, ale tuhle co sem dám se mi ze všech líbí nejvíce :-). Zítra mám na náměstí vystoupení a těším se teda jako a moc! :D. Už od včerejška jsou u nás Dny Karviné, ale že by byl ten program nějak extra dobrý to ne. Bude tu akorát Michal David a v Těšíně bude Konvičková Markéta :D. Známky máme už uzavřené, ale já pořád nevím známku z té občanky:(. Z té češtiny mám teda za 1! :)

Nelíbí,NEČUM!;*

28. října 2011 v 15:24 | Sally^^
Strašně na sebe nadáváme,posíláme se do pi*e,děláme si ze všech srandu,smějeme se přes celé město,ale i přes to se máme rády:**..S ní není nikdy nuda.Mě je do breku a ona mě dokáže rozesmát:D.Sice mi někdy strašně lezeš na nervy ( a já vím že i já jí lezu na nervy) ale pořád jsi má JEDINÁ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA.To období co jsme si prošly od května po červenec nezapomenu.Bylo to hrozné období a už nikdy ho nechcu zpátky!Teďka už tě nedám!O to se neboj.♥

Jeden teplý podzimní den^^

15. října 2011 v 18:14 | Sally^^
Jedno podzimního dne,jsme se s kamarádkou vydaly ven projít jednu část našeho města a pořádně jsem to celé profotila.Sice na každé fotce je ta kamarádka a já jsem jenom na 3,nevadí mi to.Tento den jsem si užila, a je to super vzpomínka na teplo,když teď tu máme už chlad.
Ps:Omlouvám se zase za mojí neaktivitu.Budu se to snažit vylepšít!!:))
Vaše Sally^^

Lucinka♥Kamarádka která nezradí!:)♥

24. srpna 2011 v 10:38 | Sally^^
Tato fotka je někdy z poloviny července.Taková hezká fotka to mohla být, ale Lucka musela udělat ten ksicht:D Ale nevadí,mě se ta fotka líbíi tak:).Lucinka je strašně dokonalý člověk a jsem ráda že se s ní znám.Když vám je nejhůř, nejradši by jste skočily z okna,ona za vámi příjde,a udělá vám hned úsměv na tváři.Jednou jsme třeba měli mít hodinu dějáku a zapomněly jsme na čas a já měla strašné nervy na našeho tělocvikáře a ona na něho přes celou chodbu začala řvát jaký je debil a že má křivé zuby a tak:DD..Já jsem z toho spadla ze židle a ona se samozřejmě zčala strašně smát,až z toho přišel učitel a začal se vyptávat co tu jako děláme a my "nevidíš?sedíme":DDD..Zítra se konečně vrací z tábora tak si to zase užijem♥

Nafouknuté jako rajčata

15. srpna 2011 v 13:49 | Sally^^
Tento rok v únoru jsme si vyšli ven s kamarádkou a fotily jsme fotky.Ten mobil jsem totiž dostala nakonci ledna a tak jsem ho chtěla hned vyzkoušet a taky proč né hned tu první fotku udělat srandovní..:D


Já jsem vlevo a Lucka vpravo.
 
 

Reklama