•Diary

Jsem zpátky.

4. července 2013 v 18:36 | Verr^^
Ano, po nějakém tom měsící jsem se rozhodla vrátit zpátky. Zase mi totiž chybělo blogování. Je pravda, že mě články často nejsou nějak smysluplné, ale jde o to, že je to pro mě něco jako virtuální deníček a cokoli se něco v mém životě děje, mohu to sem napsat a vyjádřit pocity.


Od doby co jsem tady nebyla, jen tak ve zkratce :

#jsem přijatá na vysněnou střední školu
#opět se bavím se starými přáteli♥
#měla jsem zrušený fb , ale zase jsem ho obnovila
#skoro každý den skajpuju
#zradila mě nejlepší kamarádka.
#sháním brigádu
#přestala jsem tancovat..
#nesnáším kluky!!!

A co se bude dít?
#mám v plánu přes prázdniny hodně fotit
#budu se snažit ,,cestovat,,
#budu hrát jednu skvělou hru♥
#zítra musím k babičce -_-
#ráda bych si koupila do Vánoc nový foťák
#od záři mi prej začne peklo, ale já se těším!


Užívejte krásných slunečných dnů, neseďte moc u počítače a raději běžte ven k vodě a buďte s nejbližšíma v kontaktu!
Pá Verr^^
Nenech se ovlivňovat tím, co říkají druzí. Žiješ svůj vlastní život!!!

Stay strong!

21. března 2013 v 19:28 | Verr^^


Nazdárek,
včera jsem se neozvala, protože jsem neměla nějak čas. Přestože jsem byla zkoušená včera z fyziky a dostala čtyřku , náladičku jsem měla jak vyšitou. Pořád jsem se smála a odpoledne, když jsem mamce říkala o tom, jak mě ten hňup drtil a ztrapňoval, vysmála se mu a zlepšila mi maximálně náladu :-) . Potom mě přesadil do 2. lavice jen kvůli tomu, že jsem poslouchala kamarádku, co o něm říkala. On si mě totiž rád vychutnává a rád mi dělá trapasy před třídou. Poté mě znovu vyvolal na rovnoměrně zrychlený pohyb a počítal s tím, že dostanu za 5, ale já jsem to učivo uměla a dostala jsem za jedna , ha! :'DD .


Dneska jsme měli fyziku zase a víte co? Dostala jsem zase jedničku! :-D :-D . No nejsem to já šikulka? :-P
Od kamarádky jsem dostala 2 roztahováky, tak ten jeden jsem roztáhla až na konec a teď mám ten druhý a jsem v polovině něho :-)

Zničená, ale stálo to za to!

19. března 2013 v 15:22 | Verr^^

Pokuď máš fb, dej SEM prosím like. Moc by jste mi tímto pomohli! :-)

článek v c.č. :-*

I wish you were here♥

15. března 2013 v 15:12 | Sally^^
Konečně přišel po tak náročném týdnu zasloužilý víkend. Mám plány a zatím vycházejí, tak doufám, že všechno stihnu a na nic nezapomenu. Ve škole jsme naštěstí z ničeho nepsali, takže v klidu. 4 a 5 hodinu místo angličtiny a výtvarky jsme měli besedu o drogách. Bylo to velice nechutné, páč jsme se dívali na nějaký dokument, kde natáčeli feťáky a oni se ještě chlubili tím, že feťákama jsou a že to je prostě jejich skvělý život. Dokonce se i chlubili tím, že jsou HIV pozitivní a jak dělají holky prostituci. Ale bylo to celkem i poučné, například jsme se dozvěděli, že za minulý rok se posbíralo v našem městě 9.000 použitých injekčních stříkaček a že tu je přibližně 1.000 fěťáku -_- . Měli jsme taky tělocvik na sedm a hráli jsme celou hodinu basket a skupinka ve které jsem byla já, vyhrála!! ♥ .

Dnes se jdu projít někam do města s kamarádkou, zítra s kamarádama na dýmku a v neděli asi ven s kamarádem :-P . Lepší víkend , než po boku přátel, si ani nedovedu představit :-) .

Enjoy your life!! ♥

Koniec je nový začátok!

14. března 2013 v 18:19 | Sally^^
Vždy nevím jak mám začít psát článek -_- . Začít pozdravem nebo hned nějakou větou? Netuším!! Dnes jako každý pracovní den jsem byla ve škole. Drželo se mě celkem štěstí, za což jsem neskutečně ráda. Moc jsem se bála , že mě kantor vyvolá z fyziky, protože mě rád drtí, když nejsem na fyziku a pak další den příjdu. Jen co zazvonilo, on se posadil a otevřel si svůj deníček, projížděl jména a hned řekl to moje. Odpověděla jsem, že jsem ve škole a už to vypadalo velice špatně a že mě vyzkouší. Potom ale dal takovou otázku, kterou bych od něho nečekala a to bylo : ,, byla jsi jistě včera ve škole, že ano?" , řekla jsem mu že ne a většinou, když toto řeknu ho to ještě víc nabudí k tomu, aby mě zkoušel. Dnes ale ne. Řekl : ,, aha tak to nic slečno, potřebuju někoho na včerejší učivo,, a já si oddychla. Psali jsme ale z chemie a nemám z toho 3x dobrý pocit, ale co se dá dělat, nemůže se mi každý den dařit v chemii. Za to z matiky mám skvělý pocit. Dostala jsem 2x za sebou jedničku z podobnosti trojuhelniku! A samozřejmě jsme začali zase probírat nové učivo -_- . Naštěstí ho chápu, takže super. Je to cosinus, sinus, tangens a cotangens.

Venku je nehorázná zima, tak jenom co jsem došla ze školy, což bylo o půl 4, jsem sedla k notasu a k topení a zahřívám se :'D .

OBNOVA BLOGU!

13. března 2013 v 20:08 | Sally^^
Čautéé moji milovaní čtenáři. Jsem si 100% jistá, že tady už nikdo několik měsíců nezavítal, ale mě zas něco chytlo ohledně blogování, našla jsem blog.cz , napsala jmeno blogu a zkusila napsat heslo a opět mě to přihlásilo. Jsem ráda, že to zase na mě přišlo, celkem mi to i chybělo :) .

Co se týče mého života, asi nic nového kromě toho jen že mám už 15 let a že hledám brigádku :'D. Vzhledově jsem se nezměnila, teda alespon myslím :D . Doufám, že jste na mě nezapomněli uplně a přidávám jednu aktuální fotku! :-*


Páá vaše Sally! :-*

Poprvé v letním kině

29. července 2012 v 12:36 | Sally^^
Včera jsem po několika měsících jela za babičkou do Těšína. Samozřejmě jako vždycky tam byla nuda :X :D. Byli jsme tam cca 4 hodinky (já,mamka, ségra a tatka, který dojel na koloběžce:P). Ségra tam chtěla zůstat tak se teď můžu alespoň na týden cítit jako jedináček :D. Když jsem přijela od babičky, byla jsem chvíli venku s kamarádkou Luckou, která přijela z Jeseníku a dnes odjela s babičkou zase na týden pryč :X. Byly jsme venku asi 2 a půl hodiny a pak jsem šla s rodiči do letního kina na Okresní přebor. V televizi jsem se vždycky dívala na ten seriál. Film to byl dobrý, až na to, že jsem ke konci už pomalu usínala, protože bylo už kolem půl 12 :-D. Kino jsem si užila a dneska budu asi sedět doma :X.

Práázdniny<333

3. července 2012 v 14:07 | Sally^^
Čeeest :-P.
Tak co jak si užíváte začátek prázdnin? Já teda pořádně;). Včera jsem dostala nový mobil za vysvědčení a jsem s ním maximálně spokojená! Všichni říkaj že prázdniny 2012 budou ty nejlepší z nejlepší ta doufám že to je pravda, protože ty minulé stály za ho*no ještě k tomu když jsem se uplně rozhádala s nejlepší kamarádkou:(. Teď je to už naštěstí mezi náma vše ok, všechno jsem si vyříkali a naše kamarádství je to nejlepšííí na světě :-).

A co že to mám dělat dneska ve 35 stupnovém vedru? Ségra s tatkou jdou k vodě, já půjdu nejspíš někam s kámoškama na zmrzku nebo na ovocný shake;).

Užívejte si prázdniny, neseďte moc u kompu a běžte se raději projít, protože jinak vám ty prázdniny u toho počítače tak rychle uběhnou, jako mě minulý rok.

Doufám že to zítra dám!

27. června 2012 v 21:23 | Sally^^
Už jsem tu skoro týden nepřidala článek, ale zase se oteplilo a nic se mi nechtělo dělat tak se ozývám až dneska. V posledních dnech školy si snažím ještě užívat se spolužáky a po škole vždycky vypadnu někam ven. Nedávno jsme byli s kámoškou v Ostravě (ve forum nová karolína), pak jsme jezdili na bruslích, chodili k vodě a taak :-).

Celý tento týden se už neučíme (konečně!) a jen si hrajeme :D. Hráli jsme dneska karty a activity a kámoši mě vždycky tak rozesmáli, že jsem myslela že to tam s něma nedám :D. Včera jsme hráli karty, ale pak nás to přestalo bavit tak kámoš řekl že mi vyloží karty. Řekl že mých 9 kamarádu zavřou do vězení a že budu bohatá, protože budu mít dva koně :-D. Vám to asi směšné nepříjde, ale mě jo, protože když jsem slyšela ten hlas jak to řekl no prostě konec toto :D.

Dneska jsme s kámoškou jeli na zahradu a opékali jsme :). Šli jsme si Staré město obejít se psem, pak jsme hráli žolíka, kecali s Lucčinou mamkou a nakonec jsme flambovali třešeň :DD. Chtěli jsme vědět co se stane když jí zapalíme a nic se nestalo :D (to by jste nečekali co?! :DD). Kolem půl 8 jsme už byli u baráku, ale šli jsme si ještě nachvíli zahrát bembajs :D (nevím jak se to píše přesně :D).

A proč takový nadpis?
Zítra mají deváťací rozlučku a já tam budu dělat pro rodiče kávu a rozdávat občerstvení, takže místo toho abych si uklízela ve třídě budu tam rozdávat žrádlo :D. Já budu mít rozlučku až příští rok, ale vždycky brečím u každé i když není moje :D. Takže snad to vydžím a nebudu brečet dřív než oni :D.

V pátek už vysvědčení tak doufám že vám výjdou známky jaké jste chtěli!
Brzo se zase ozvu, zatím se mějte :-**

10.6. - Deštivý den na zahradě

10. června 2012 v 20:50 | Sally^^
Čautee:). Po dvou měsících se vám zase ozývám. Začnu tady asi od znova. Tento blog bude už spíš takový deníčkový s fotkama.

A ted už k dnešku. Dneska ráno mi zavolala kámoška jestli bych s ní jela na zahradu. Co jsem mohla říct jiného než ano v tak krásný den. Ze začátku bylo děsné horko, ale potom se nám pěkně rozpršelo tak jsme pěkně zmokli no :D. Když přestalo pršet, šli jsme opékat párky. U stolu nebylo už místo tak jsme se rozhodli že si uděláme svůj vlastní piknik. Vzali jsme si skládací židle, skládací stůl a jedli jsme (ps: byla tam i svíčka, takže to vypadalo jako v drahé restauraci :D), zahráli jsme schovku, protože nás o 8 let mladší ,,kamarádka" pořád otravovala :D. Těsně před odjezdem jsme vlezli do auta a hráli jsme si jaké budou z nás velké řidičky a jak budeme piráti dálnice D1 a zároveň i Lucka zničila rádio takže jsme jeli bez hudby:D

Dnešek jsem si ale užila až na ten déšt:D. Tady je jedna fotka ze včerejška :-)

Po delší pauze jsem zase zpátky!

22. dubna 2012 v 15:13 | Sally^^
Ahojtéé :P
Poslední článek 10.12? :O. Wow. Ani mi to tak nepřišlo, že už je to taková doba, ale popravdě, chybělo mi to tady celkem.
Změnilo se něco od té doby? U mě tedy ano:). K Vánocům jsem dostala foťáák! Sice ne zrcadlovku, ale kompakt (Fujifilm S3200). Fotím s ním snad vše co se dá :). Pokud máte facebook, můžete mě najít TADY .
Přidávám tam různe fotky, takže budu moc ráda, když mi tam dáte like. Myslím si, že vás ten like nijak nezničí a zabere to pouze 10 sekund :)

Večer tady čekejte určitě nějakou fotku:-***

Sally^^

A tohle byly jako prázdniny?!

30. října 2011 v 19:05 | Sally^^
A je to tady.Konec prázdnin.Toto byly prázdniny?Neřekla bych.Tak krátké.Přišlo mi to jako prodloužený víkend.Zítra zase začíná škola."Strašně se těším na němčinu no" ://..Ale máme tělák a na ten se doopravdy těším!:))..Zítra nevím jestli něco přidám, protože mám školu do 2 a pak hned jdu na autobus a jedu na trénink^^.Juhu, jak já se těším:P.Dneska jsem byla u kamarádky a byla maximální sranda:DD..Dívaly jsme se na filmy, pak jsme se fotily a zakázala mi šahat na její kočku že prej jsem úchyl na kočky..:D:D..Pro dnešek asi vše..Užívejte zbytek večera a zítra "hurá" do školy..:):*

(tato fotka není focená mnou ale je úžasná!!)

Nějak na vás kašlu :D

2. října 2011 v 12:38 | Sally^^
Poslední článek 10.9.? Ccc..co jsem to za člověka!!:D Škola je teprve ted 2 měsícem a jsem spomalená:D.Do všeho se musím učit,pořád samé písemky a zkoušení.Zatím se mi vede,což bych nerada zakřikla:).Zítra zase škola,ale já se docela těším:D.Asi jsem blázen co?:D No..Za ten necelý měsíc co jsem tady nebyla jsem vyfotila hroozně moc fotek.Na fotkách nejsem já,ani příroda, ale moje kamarádky :).Jinak zatím plán foták se mi daří tak doufám že ho budu mít na Vánoce :).Nějakou fotku vám sem dám asi zítra :)Užíjte si dnešní neděli.Sally^^

Dopr*ele nějak nestíhám!:D

29. srpna 2011 v 20:48 | Sally^^
Mám tolik fotek, ale prostě bud nestíhám a nebo se mi nechce nic přidat.Jsem líná, ale za to si užívám zbytek prázdnin:)Ve čtvrtek nám to už začne tyvole:/.Ale každý den je blíže k Vánocům kdy dostanu nový fotoaparát a strašně se na něho těším<3.

No dneska asi už nic nečekejte, ale na zítra nastavím asi nějakou fotku :)..Ted se jdu podívat na alíka, pak na FB a zalehnout :D..Přemýšlím že nastavím články až do středy :)..Uvidím :)..Tak se prouzatím mějte a užívejte co nejvíc zbytek prázdnin:)

Zase prší :/

15. srpna 2011 v 20:29 | Sally^^
Achjo,jsem si myslela že to včerejší hezké počasí vydrží a nevydrželo a dneska zase pršelo a ještě prší.Toto není normální no.Ale kašlu na to.39 lidi..?Jste užasni :-**.Dnes jsem šla na balkon:DDD a fotila jsem tam naše květiny.Jednu fotku jsem si vybrala a upravila a zítra jí sem asi dám.Dneska jsem nešla ven, ale pekla jsem s mamkou takový borůvkový koláč.Strašně dobrý je:D.Pokoušela jsem se vyrobit layout, ale vůbec se nedaří:D.S kámoškou máme naplánovaný asi týden že budu u ní spát a ona se pořád zapomína zeptat mamky..:DDD ..Téma týdne je týden od týdne lepší:DD..Jdu asi něco foti.Mějte se..:)

Btw:Včera mi zemřel křeček po 2 a půl rokách :((
 
 

Reklama