•Admin

gotta get up and try~

17. března 2013 v 10:28 | Verr^^
čusky busky.
Změna přezdívky ze Sally^^ na Verr^^ , aby jste si nemysleli, že nemám jméno nebo podobně :'DD

Včera jsem nějak nestihla napsat a to jsem byla až do půl 6 doma. Včerejšek jsem celý prolenošila v posteli,
u televize nebo na mobilu^^. Večer jsem šla ale na voďárnu. Domu jsem přišla okolo deváté hodiny.
Kluci mě dostali ze špatné náladičky a naladili mě zase na tu starou vysmátou Verůnku :'D .

som dragon!:'DD
 

Dnes jsem měla jít původně ven s kamarádkou a kamarádem, ale nějak z toho opět sešlo.
Takže dnes budu do oběda na notebooku a po obědě vyrážím ven s kamarádkou a jejím psem nafotit něco
do přírody, páč se nám už blíží konečně jaro a teplo!


Užijte si dnešní slunečnou neděli a připravujte se jako já psychicky na to, že zítra je opět pondělí -_- !

Nobody loves me

24. července 2012 v 18:28 | Sally^^
Co jiného než fotku bych sem měla dát že? :P :-D. Jo vím že mi to tam ,,moooc" sluší a že jsem ta ,,nejhezčí", ale lepší už to nebude. Zítra jedu do Komorní Lhotky, tak nevím jestli se zítra ozvu, ale spíš ne.

Hele tramvaj :-P

18. července 2012 v 17:11 | Sally^^
Jo zase jsem to tu zanedbala a dlouho jsem tu nebyla, ale důvod byl takový : vždycky když jsem tu přišla, nevěděla jsem, jak mám pojmenovat název článku a tak jsem to vždycky zabalila. Dnes jsem si řekla, že tu už něco prostě přidat musím tak sem dám alespoň fotku :-D.

V sobotu jsem jela s kámoškou do Ostravy do Nové Karolíny na autogramiádu Charlie Straight. Viděla jsem je opět po 5 měsících a pořád jsou stejně úžasní! Fotku s něma tu hodím nejspíš zejtra. Cestou do Karolíny nás málem srazila tramvaj, protože tam byl nefunkční přechod tak jsme šly po cestě a zrovna když jsme odbočovaly, hnedka za náma jela tramvaj a my jsme si ji nevšimly:-D. Smály jsme se tomu, ale potom jsme si říkaly co kdyby nás srazila? :-O :-D.No nic, nesrazila nás takže pokračuju :-D. Po autogramiádě jsme šly do Mekáče pro čokoládovej shake. Shake jsme měly skoro vypitý, když jsme přicházely k výstavě, kterou dělala Střední umělecká škola Ostrava. Samozřejmě jsem se nezapomněla u všech vyfotit :-D.


Jo jsem tam ,,úúplně" nádherná no :-**
Mějte se kráásně, užívejte prázdnin a snad zítra čekejte další článek :-D :-P

Run, run, run!

1. července 2012 v 14:28 | Sally^^
Tak co vysvědčení? U mě tak ja jsem si přála, mám samé jedničky :-).Včera jsme byli s kámoškou zase na zahradě a dívali jsme se na film Domácí mazlíček. Kdo neviděl doporučuju ten film je uplně skvělý :-DD. Pak jsme trošku oslavovali výzo v jiném slova smyslu (ne opravdú jsme tam neměli dort a balonky s heliem :D).

Dneska k večeru půjdu s tatkou se někam projít a sednout si někam :-).
PS: Za toto výzo dostanu konečně nový mobil, protože ten můj se už uplně seká :D.Jedna fotka z Německa :-)

Tuturutu, dobrá nááálada je tu:P

14. června 2012 v 19:53 | Sally^^

Možná se ptáte, proč tady dávám zrovna tuhle písničku. Odpověd je jednoduchá. Díky tomu, že jsem si u včerejšího testu z angliny vzpomněla na tuto písničku jsem test napsala na dvojku! Měli jsme si totiž vybrat, jestli tam bude been nebo gone a poslední otázka byla ... where have you a museli jste doplnit :) . Zítra se musím ještě dozvědět známku z občanky a češtiny tak držte palečky ať to jsou dobré známky!

Mějte se krásně :-P.

Mám ťa v hlave♫

13. června 2012 v 20:40 | Sally^^
.. ponorme sa do seba ty do mňa a já do těba :-D.
Jooo dneska mám uplně dobrou náladičkuu.
Dneska jsme dostávali známky z fyziky a dostala
jsem za 1 i na vysvědčeníííí yeaaah:-D. Pak jsme psali i z angličtiny a na to, že jsem se ani tak moc neučila, myslím si že to dopadne dobře, jelikož to bylo jednoduché :-). Psaní by už ale stačilo, musím se jít ještě naučit němčinu, abych dostala jedna na vysvědčenííí :-) .

Tak tady máte fotku noo :-D :-*

Som aky som :P

10. prosince 2011 v 10:18 | Sally^^
Čaute, měsíc jsem tady nebyla a ani mi nepřišlo že už to je taková doba.My totiž každý den píšem z něčeho písemky a teďka obzvlášť když se blíží to pololetí.Já se musím učit (i když se mi nechce) , protože pro mě jsou teďka ty známky strašně důležité takže se omlouvám.;) Přidávám sem mou fotku:P


Adios :-**

Ukaž mi lásku♫♥

2. září 2011 v 13:44 | Sally^^
Toho popisu si nevšímejte..:DD Hrabe mi kvůli spolužačkám z jedné písničky :DD ..A nestíhám protože začala škola a snažím si ještě užívat s kámoškama než se budu muset učit;)) Čůůs;))

Kdo si hraje,nezlobí!

21. srpna 2011 v 20:33 | Sally^^
V pátek jsem si vyjela za kamarádkou do Orlové.Prvně jsme procházely burzy kvůli brýlím, které stejnak neměli,ale to nás unavilo tak jsme si šly pro pití do Albertu a pak nachvíli k její babičce.Strašně jsem se nudila tak jsem si hrála s barbinkou v autě :D:D:D:D.V letním kině měla být diskotéka,ale zjistily jsme že spletli čas a má být až v 9:/,tak jsme se rozhodly že půjdem na houpačky:D.,,Baru jdi se podívat do kolika let to tady je" do 12.."to je jedno já tady chci být":DDD Strašně jsem si to místo oblíbila :DD a Barunka musela hned fotit..:DD

Natočené vlasy^^

17. srpna 2011 v 13:55 | Sally^^
Včera jsem se strašně nudila,tak jsem si upravovala fotky.Jsem se do toho zažrala a šla jsem spát až v 1 hodinu ráno:D.Doufám že se vám bude tato fotka líbít.Dnes jdu ven,takže večer možná deníček :-***
 
 

Reklama