Březen 2013

Stay strong!

21. března 2013 v 19:28 | Verr^^ |  •Diary


Nazdárek,
včera jsem se neozvala, protože jsem neměla nějak čas. Přestože jsem byla zkoušená včera z fyziky a dostala čtyřku , náladičku jsem měla jak vyšitou. Pořád jsem se smála a odpoledne, když jsem mamce říkala o tom, jak mě ten hňup drtil a ztrapňoval, vysmála se mu a zlepšila mi maximálně náladu :-) . Potom mě přesadil do 2. lavice jen kvůli tomu, že jsem poslouchala kamarádku, co o něm říkala. On si mě totiž rád vychutnává a rád mi dělá trapasy před třídou. Poté mě znovu vyvolal na rovnoměrně zrychlený pohyb a počítal s tím, že dostanu za 5, ale já jsem to učivo uměla a dostala jsem za jedna , ha! :'DD .


Dneska jsme měli fyziku zase a víte co? Dostala jsem zase jedničku! :-D :-D . No nejsem to já šikulka? :-P
Od kamarádky jsem dostala 2 roztahováky, tak ten jeden jsem roztáhla až na konec a teď mám ten druhý a jsem v polovině něho :-)

Zničená, ale stálo to za to!

19. března 2013 v 15:22 | Verr^^ |  •Diary

Pokuď máš fb, dej SEM prosím like. Moc by jste mi tímto pomohli! :-)

článek v c.č. :-*

gotta get up and try~

17. března 2013 v 10:28 | Verr^^ |  •Admin
čusky busky.
Změna přezdívky ze Sally^^ na Verr^^ , aby jste si nemysleli, že nemám jméno nebo podobně :'DD

Včera jsem nějak nestihla napsat a to jsem byla až do půl 6 doma. Včerejšek jsem celý prolenošila v posteli,
u televize nebo na mobilu^^. Večer jsem šla ale na voďárnu. Domu jsem přišla okolo deváté hodiny.
Kluci mě dostali ze špatné náladičky a naladili mě zase na tu starou vysmátou Verůnku :'D .

som dragon!:'DD
 

Dnes jsem měla jít původně ven s kamarádkou a kamarádem, ale nějak z toho opět sešlo.
Takže dnes budu do oběda na notebooku a po obědě vyrážím ven s kamarádkou a jejím psem nafotit něco
do přírody, páč se nám už blíží konečně jaro a teplo!


Užijte si dnešní slunečnou neděli a připravujte se jako já psychicky na to, že zítra je opět pondělí -_- !

I wish you were here♥

15. března 2013 v 15:12 | Sally^^ |  •Diary
Konečně přišel po tak náročném týdnu zasloužilý víkend. Mám plány a zatím vycházejí, tak doufám, že všechno stihnu a na nic nezapomenu. Ve škole jsme naštěstí z ničeho nepsali, takže v klidu. 4 a 5 hodinu místo angličtiny a výtvarky jsme měli besedu o drogách. Bylo to velice nechutné, páč jsme se dívali na nějaký dokument, kde natáčeli feťáky a oni se ještě chlubili tím, že feťákama jsou a že to je prostě jejich skvělý život. Dokonce se i chlubili tím, že jsou HIV pozitivní a jak dělají holky prostituci. Ale bylo to celkem i poučné, například jsme se dozvěděli, že za minulý rok se posbíralo v našem městě 9.000 použitých injekčních stříkaček a že tu je přibližně 1.000 fěťáku -_- . Měli jsme taky tělocvik na sedm a hráli jsme celou hodinu basket a skupinka ve které jsem byla já, vyhrála!! ♥ .

Dnes se jdu projít někam do města s kamarádkou, zítra s kamarádama na dýmku a v neděli asi ven s kamarádem :-P . Lepší víkend , než po boku přátel, si ani nedovedu představit :-) .

Enjoy your life!! ♥


Koniec je nový začátok!

14. března 2013 v 18:19 | Sally^^ |  •Diary
Vždy nevím jak mám začít psát článek -_- . Začít pozdravem nebo hned nějakou větou? Netuším!! Dnes jako každý pracovní den jsem byla ve škole. Drželo se mě celkem štěstí, za což jsem neskutečně ráda. Moc jsem se bála , že mě kantor vyvolá z fyziky, protože mě rád drtí, když nejsem na fyziku a pak další den příjdu. Jen co zazvonilo, on se posadil a otevřel si svůj deníček, projížděl jména a hned řekl to moje. Odpověděla jsem, že jsem ve škole a už to vypadalo velice špatně a že mě vyzkouší. Potom ale dal takovou otázku, kterou bych od něho nečekala a to bylo : ,, byla jsi jistě včera ve škole, že ano?" , řekla jsem mu že ne a většinou, když toto řeknu ho to ještě víc nabudí k tomu, aby mě zkoušel. Dnes ale ne. Řekl : ,, aha tak to nic slečno, potřebuju někoho na včerejší učivo,, a já si oddychla. Psali jsme ale z chemie a nemám z toho 3x dobrý pocit, ale co se dá dělat, nemůže se mi každý den dařit v chemii. Za to z matiky mám skvělý pocit. Dostala jsem 2x za sebou jedničku z podobnosti trojuhelniku! A samozřejmě jsme začali zase probírat nové učivo -_- . Naštěstí ho chápu, takže super. Je to cosinus, sinus, tangens a cotangens.

Venku je nehorázná zima, tak jenom co jsem došla ze školy, což bylo o půl 4, jsem sedla k notasu a k topení a zahřívám se :'D .


OBNOVA BLOGU!

13. března 2013 v 20:08 | Sally^^ |  •Diary
Čautéé moji milovaní čtenáři. Jsem si 100% jistá, že tady už nikdo několik měsíců nezavítal, ale mě zas něco chytlo ohledně blogování, našla jsem blog.cz , napsala jmeno blogu a zkusila napsat heslo a opět mě to přihlásilo. Jsem ráda, že to zase na mě přišlo, celkem mi to i chybělo :) .

Co se týče mého života, asi nic nového kromě toho jen že mám už 15 let a že hledám brigádku :'D. Vzhledově jsem se nezměnila, teda alespon myslím :D . Doufám, že jste na mě nezapomněli uplně a přidávám jednu aktuální fotku! :-*


Páá vaše Sally! :-*