Srpen 2012

Jednou takhle venku s Niki, Kikou a Lucinkou :-**

15. srpna 2012 v 13:20 | Sally^^ |  •Friends
Včera jsem byla zase venku,protože u počátače měto jako fakt už nebaví. Byly jsme s holkama fotit a asi hodinu jsme se zdržely na jednom místě. Vyblbly jsme se dost. Já musela pořád běhat do takovýho malýho kopečku, protože jsem vždycky musela zapnout samospoušť :-D. Dělaly jsme různe stojky, které se mi vůbec nevedly, ale zábava byla. Večer jsme přišly už blíž k baráku,potkaly jsme kamarády a kámošky a šly jsme se projít. Kámoši mi vzaly foťák a celou cestu všechno fotili. Všechno tím myslím uplně každou blbost. Ať už to byla popelnice, značka nebo to jak pes dělá potřebu :-D :-D. Pak taky fotil supercrew :-D. Kolem osmé jsme si šly s holkama ještě sednout ke knihovně, kde jsme viděly trošku divnější lidi a pak jsme šly domů.


Tsunami O.o

10. srpna 2012 v 14:43 | Sally^^ |  •Friends
Zase jsem se nějaký ten den neozvala z jednoho prostého důvodu.. prostě jsem nestíhala. Teďka jsem často jezdila na zahradu (asi 3 dny po sobě), sportuju, fotím a na počítač se dostanu jednou za čas. Tento týden bylo krásné počasí tak jsme s kamarádkou jezdili do Starého města na zahradu do bazénu. Nebyli tam její rodiče, takže jsme mohli v tom bazénu i blbnout. Vzáli jsme si žebřík, na který jsme položili foťák, který nebyl voděodolný a my na něho stříkaly vodu :-D. Nic se s ním naštěstí nestalo. Včera jsme tam jely zase, ale když jsme přijíždělo, začalo trošku pršet -_- . Její rodiče už odjeli a my mysleli že pojedem taky, jenže v tu chvíli se nám strašně chtělo skočit do vody a my jsme rpostě neodolaly a skočily jsme. Samozřejmě nám byla zima, ale dělaly jsme tam zase blbosti tak jsme tam hodinu a půl vydržely :-D.

Dneska jdu ven s Beou a její sestřenkou prozkoumat nový foťák od Bei :-) (Nikon D3100:P)


Fotka asi ze středy :-P


Vysmátá V* při soutěži .

4. srpna 2012 v 10:39 | Sally^^ |  •Other
Včera jsem hledala na netu fotky ze soutěží, protože jsem se opět nudila. Našla jsem fotky z posledních 3 soutěží, ale nejvíce se mi líbili fotky z té poslední. Jak to u mě vypadá když se jede na soutěž. Jsme ještě v Karviné, všechno je v pohodě, všichni vyklepaní a já jsem vysmáta. Přijedeme na místo a já se začínám trošku bát jak to bude probíhat. Jdu se podívat na ostatní soutěžící. Když vím, že budeme prostě lepší nejsem nervozní, když ale se nám stalo to co posledně myslela jsem že ze mě vyleze srdce. Dojeli jsme na místo, dali nám klíč od nějaké staré šatny. Měli jsme správně vystupovat až kolem 12, ale to my jsme nemohli vědět, protože nám nikdo nic neřekl. My jsme tam byli kolem 9-10. Všichni jsme byli samozřejmě nepřevlíknutí, protože jsme měli vystupovat až ve 12, ale najednou přišel chlapík a povídá: vy ještě nejste převlečení? už budete vystupovat. Samozřejmě většina začala panikařit, ale já byla ještě v pohodě do té doby dokud se mi zbytek skupinky neztratil :-D. Vcházeli jsme už do místnosti, když v tom jsem zapomněla na naší sestavu. Začala jsem si to s kámoškou opakovat. Byla jsem prostě jenom nervozní tak jsem měla pocit že nic neumím. Už nás krásně představili a my šli tančit. Viděla jsem jak nás podporujou, slezla ze mě tréma a já si ty 3 minutky užívala, jelikož to byla poslední soutěž za tento rok. Na všechny jsem se smála a pak proč ty fotky tak dopadly :-D.

Přidávám jednu momentku. Pokud stále nevíte která jsem, tak já jsem ta blonďatá :-D:-D.


To je ona, má nejlepší kamarádka!:-*

1. srpna 2012 v 21:05 | Sally^^ |  •Friends
Tahle fotka je sice čtvrt roků stará, ale mě se líbí.
Bea...člověk s kterým si dokážu udělat milion trapasů, ale my už to neřešíme. Holka, kterou neberu jako nejlepší kamarádku, ale jako mou rodinu, mou sestru. Jsme tady pro sebe už 2 roky jako nejlepší kamarádky a přitom se známe už dobrých 10 let. S ní prožívám smích, radost, vítězství, úspěchy, ale i smutek a pláč. To ona mě tady drží s rodinou nad vodou, člověk, který se klidně s každým rozhádá aby mě bránila. Ona je pro mě štěstí v mém životě. Mě je do pláče, ale ona mě dokáže rozesmát a udělat si z toho všeho srandu. Pro ni bych dokázala udělat snad cokoliv. Kolik my dvě máme zážitků. Spaní na soutěži, dělat si z každého srandu, naše představy, soutěž v bowlingu, jukebox, boxer, shake♥...Už se s tebou nechci nikdy pohádat, protože bych nevydržela jen kolem tebe procházet z hlavou dole a čekat kdy se zase usmíříme.

Sorry for banana party:-P.